У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляють, що до кінця 2021 року будуть завершені ремонтні роботи на найдовшому маршруті області.

Йдеться про трасу Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, яка сполучає одразу три області. 

Масштабні роботи у Рахівському районі тривають, паралельно на кількох ділянках влаштовують підпірні стінки. Про це інформує заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.

У селі Білин дорожники завершують влаштовувати крупнозернистий асфальт та мурують спеціальну укріплювальну конструкцію.

Також триває зведення верхової підпірної стінки біля села Хмелів (143 км).

На км 151 у с. Круглий підрядна організація проводить роботи з нарощення кам’яної підпірної стінки з габіонів. Неподалік – км 154+112 – триває мурування низової підпірної стінки. 

Одразу верхову і низову підпірні стінки влаштовують і на виїзді з селища Кваси. А з боку річки Чорна Тиса триває армування низової підпірної стінки, для якої перед тим влаштували фундамент з монолітного бетону.

«Масштабні роботи на Рахівщині – це результат реалізації амбітного плану Президента. Якісна дорожня інфраструктура на Закарпатті – це не мрія, а сьогоднішня реальність», – зауважив заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.

Ремонт автошляху реалізовується в рамках національної програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».До кінця 2021 року відремонтують найдовший маршрут ЗакарпаттяДо кінця 2021 року відремонтують найдовший маршрут ЗакарпаттяДо кінця 2021 року відремонтують найдовший маршрут ЗакарпаттяДо кінця 2021 року відремонтують найдовший маршрут ЗакарпаттяДо кінця 2021 року відремонтують найдовший маршрут ЗакарпаттяДо кінця 2021 року відремонтують найдовший маршрут ЗакарпаттяПоділитисяLinkedinТвітнутиНадрукувати

Залишити відповідь