У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» підрядна організація у Кам’яниці відновлює дорожнє полотно, мостовий перехід та зводить підпірні стінки.

Під час ремонту автошляхів важливо забезпечити комфортний і безпечний проїзд транспорту. На цьому наголошує заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.

За його словами, раніше у Кам’яниці рух регулювали відповідні фахівці, а сьогодні – сучасний оптичний пристрій.

«Днями тут встановили спеціальний світлофор. Запрограмований з урахуванням інтенсивності руху, він пропускає транспортні засоби на відповідній ділянці дороги», – прокоментував Іштван Петрушка.

Як зауважив заступник очільника області, завдяки цій ефективній системі тут не утворюються затори, у безпеці – і водії, і дорожники, які працюють на маршруті національного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород.«Днями тут встановили спеціальний світлофор. Запрограмований з урахуванням інтенсивності руху, він пропускає транспортні засоби на відповідній ділянці дороги», – Іштван Петрушка«Днями тут встановили спеціальний світлофор. Запрограмований з урахуванням інтенсивності руху, він пропускає транспортні засоби на відповідній ділянці дороги», – Іштван Петрушка«Днями тут встановили спеціальний світлофор. Запрограмований з урахуванням інтенсивності руху, він пропускає транспортні засоби на відповідній ділянці дороги», – Іштван Петрушка

Залишити відповідь