Книжково-документальна виставка «На шляху до Незалежності», присвячена до 30-річчя незалежності України, стартувала у філіалі Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая «Народний музей літератури Закарпаття».

За дорученням голови облдержадміністрації Анатолія Полоскова заступник очільника області Ігор Шинкарюк разом із начальником управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Романом Молдавчуком долучилися до відкриття експозиції.

«Для нас, закарпатців, важливо знати й розуміти нашу історію. Ми по-різному можемо передавати знання дітям. Проте найкраще вдається це зробити через книгу, оповідь від першої особи допомагає відчути усі хвилювання, пережити з автором ті події», — зауважив Ігор Шинкарюк.

За його словами, видання, що побачать світ у межах реалізації Програми підтримки творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню, будуть презентувати у великому колі та пропагандувати серед наших краян.

На виставці широко представлені книги, які вийшли у роки незалежності, зокрема у рубриках «Клич гуцульської республіки», «Живе Карпатська Україна», «І зорі, і терня» та інші.

Під час відкриття присутні поспілкувалися з видавцями книг та газет, почули авторів, побачили різні видання, дізналися про життя та творчість інших письменників завдяки спогадам присутніх.

Також керівництво області долучилося до презентації збірки творів відомого закарпатського письменника Дмитра Кременя, яку представив син автора – Уповноважений із захисту державної мови, філолог та політик Тарас Кремінь.

Як зауважив Ігор Шинкарюк, облдержадміністрація підтримувала, підтримує і буде підтримувати наших закарпатських митців.

«Література спонукає до критичного мислення, до прогресу. Ці роботи – наше надбання, а їхня популяризація та підтримка – наш громадянський обов’язок», — підсумував заступник голови облдержадміністрації."Для нас, закарпатців, важливо знати й розуміти нашу історію. ", — в Ужгороді відкрили книжково-документальну виставку «На шляху до Незалежності»"Для нас, закарпатців, важливо знати й розуміти нашу історію. ", — в Ужгороді відкрили книжково-документальну виставку «На шляху до Незалежності»"Для нас, закарпатців, важливо знати й розуміти нашу історію. ", — в Ужгороді відкрили книжково-документальну виставку «На шляху до Незалежності»"Для нас, закарпатців, важливо знати й розуміти нашу історію. ", — в Ужгороді відкрили книжково-документальну виставку «На шляху до Незалежності»"Для нас, закарпатців, важливо знати й розуміти нашу історію. ", — в Ужгороді відкрили книжково-документальну виставку «На шляху до Незалежності»"Для нас, закарпатців, важливо знати й розуміти нашу історію. ", — в Ужгороді відкрили книжково-документальну виставку «На шляху до Незалежності»"Для нас, закарпатців, важливо знати й розуміти нашу історію. ", — в Ужгороді відкрили книжково-документальну виставку «На шляху до Незалежності»

Залишити відповідь