Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області.

Ігор Шинкарюк про спортивний захід:

«Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну та виконати наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил – Президента України.

Поки приписний особовий склад проходить вишкіл на військових полігонах, ми пліч-о-пліч перевіряємо свою готовність на смугах перешкод для спецпризначенців».

Більш ніж десять кілометрів та понад двадцять надважких перешкод треку успішно подолано. Смуга перешкод максимально наближена до військової.

За словами заступника голови облдержадміністрації, Закарпатська область стала першою в Україні, де власний трек для забігів з перешкодами створено силами територіальної громади. 

«Трек працюватиме на спроможність громади, популяризацію краю та підвищувати туристичний потенціал локації», – додав Ігор Шинкарюк.

Цими вихідними у Виноградові професійні спортсмени та аматори випробовують свої сили, витривалість та стійкість."Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну", - Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області (ФОТО)"Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну", - Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області (ФОТО)"Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну", - Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області (ФОТО)"Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну", - Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області (ФОТО)"Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну", - Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області (ФОТО)"Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну", - Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області (ФОТО)"Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну", - Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області (ФОТО)"Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну", - Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області (ФОТО)"Для мене це не просто змагання! Це показник готовності обороняти свою країну", - Ігор Шинкарюк узяв участь забігу з перешкодами, який вперше проходить в області (ФОТО)ПоділитисяLinkedinТвітнутиНадрукувати

Залишити відповідь