Закарпатські діти можуть взяти  участь у квесті “Таємниці Старовинного Ужгорода”.Про незвичну розвагу розповідають на сторінці ГО “Щасливі діти” у Фейсбук.

Громадська організація “Щасливі діти” та Український культурний фонд запрошують до пригод!

Вже зовсім скоро розпочинаємо цікаві квести “Таємниці старовинного Ужгорода”. Насичена програма квесту розрахована на три години, під час яких діти, виконуючи завдання, дізнаються багато цікавого про історію, архітектуру Ужгорода, а також важливих особистостей, що колись проживали у ньому.Дізнайся таємниці старовинного УжгородаЗ плином часом міста змінюються. Будівлі руйнуються, ремонтуються, перебудовуються, змінюють фасади, заміняють старі автентичні вікна на сучасні пластикові… Буквально щомісяця обласний центр Закарпаття – Ужгород – стає іншим. Щороку інформація про колишній Ужгород «стирається» і стає непомітною людям. Особливо, дітям…Давайте разом змінювати цю ситуацію! Ми, активісти ГО «Щасливі діти», переймаючись проблемою і прагнучи зберегти цінну інформацію для нащадків, вирішили зробити це у нестандартний спосіб.

Реєструйте до участі дітей віком від 10 до 16 років. Згодом буде сформовано групи для участі у квесті. Кожного учасника та його дорослого представника буде повідомлено про дату проведення квесту. Перший відбудеться уже у червні!

Проект реалізовується за підтримки “Українського культурного фонду”.- йдеться у повідомленні.

Зареєструвати дитину можна за посиланням

Участь абсолютно безкоштовна!

Залишити відповідь