Організував такий відпочинок для дітей благодійний фонд.

Цього літа міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation в рамках програми “Допомога Україні” профінансував організацію спортивних таборів для фізичної та психологічної реабілітації дітей, які постраждали від російської воєнної агресії в Україні.

Фонд взяв на себе всі витрати по організації таборів в трьох країнах.

– Діти – це наше майбутнє і наше головне завдання зробити все можливе, щоб вони відчували себе захищеними, щоб змогли відволіктися від тривожної буденності та занурилися в атмосферу радості, спорту, спілкування з однолітками. Ми прагнемо зберегти дитинство українській малечі. Кожен з нас розуміє наскільки дітям необхідний літній відпочинок та оздоровлення, саме тому Фонд Parimatch Foundation ініціював створення спортивних таборів, де діти зможуть не тільки зарядитися позитивною атмосферою, обрати собі спортивне хобі, а також отримати підтримку від психологів та коучів в цей непростий час розказала про проєкт Президент благодійного фонду Катерина Білоруська.

За ініціативи Фонду понад 300 дітей зможуть відпочити в таборах як в України, так і за кордоном. Вже 1 липня стартувала перша зміна в одному з найкращих таборів мальовничого Закарпаття, яка триватиме два тижні. Наступна зміна тут запланована на початок серпня.

Табір прийме 200 дітей різних вікових груп, з різних куточків України. Протягом 14 днів на дітей чекає насичена програма. Для дітей заплановані заняття з йоги, футболу, волейболу, танці, гімнастика, походи і плавання. Діти будуть поділені на групи відповідно до віку та спортивної підготовки та будуть займатися з окремим спортивним наставником та тренером зі спеціалістів табору “Водограй”.

Крім того, діти зможуть обрати собі гуртки за інтересами: музика, співи, малювання, журналістика, блогінг, вебдизайн, іноземні мови, т.і. Розклад занять різноманітний та підходить як для малечі, так і для підлітків.Ще однією особливістю програми табору – є патріотичне виховання молоді та ознайомлення з структурою держави, її головними цінностями та здобутками. Саме тому кожен день у таборі буде присвячений окремій темі. Це може бути “День Сили Духу та згуртованості”, “День економіки та фінансової грамотності” чи “День виборів та демократії”. Кожен учасник табору буде залучений у квестах, конференціях, концертах.

Залишити відповідь