На сьогоднішньому засіданні Кабмін ухвалив низку кадрових рішень. Урядовці проголосували за:

 погодження призначення Добромільського Петра Петровича – заступником голови Закарпатської ОДА, – про у своєму каналі “МОКАН_Zнає!”  повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді України Василь Мокан.

Народився Петро Добромільський 1979-05-9 року в селі Білки Іршавського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “Трампет+”, член політичної партії Єдиний Центр, проживає в селі Білки Іршавського району Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування.

У 2020 році став депутатом облради.

Діючий "Єцовиць" та підтриманий "Слугонародовець" стане новим заступником голови ОДА: Що відомо про Петра Добромільського
Діючий "Єцовиць" та підтриманий "Слугонародовець" стане новим заступником голови ОДА: Що відомо про Петра Добромільського

Як видно з декларації оприлюдненої Петром Добромильським (ТУТ) майже все належить його дружині.

Наразі не повідомляється, чим саме займатиметься Петро Добромільський на новій посаді. І є загадковим майже для всіх.

Загадкою залишається і хто лобіював його призначення. Швидше за все, що його кандидатуру пролобіював діючий голова облради Олексі Петров не без підтримки, звичайного, новоприставленого куратора Миколи Тищенко.  

Одним словом голові ОДА Анатолію Полоскову, якому потрібно, щоб команда працювала в одному напрямку, ой як буде не легко.

Залишити відповідь