Американський актор відвідав одну із приватних ужгородських клінік

Знаменитого американського актора Жана-Клода Ван Дамма було помічено в одній із приватних закарпатських клінік. Спільне фото із Ван Даммом опублікував у своїй соцмережі закарпатський лікар Михайло Єршов.

Сайт «Главком» зателефонував до медзакладу «Закарпатська Ендоклініка», там підтвердили візит актора, але за подробицями порадили звертатися до лікаря, яка консультувала артиста. Однак та відмовилася розголошувати подробиці візиту.

Тим часом, інший лікар клініки – Михайло Єршов на своїй сторінці у Фейсбук опублікував спільне фото з актором. В коментарях підписники лікаря пишуть: «Хто б зміг придумати ,що Ван Дам прийде на обстеження?!?», «Далеченько Ван Дам на УЗІ з’їздив». Згодом актор видалив фото, однак воно вже «гуляє» соцмережею.

"Далеченько Ван Дам на УЗІ з'їздив", - Жан-Клод Ван Дамм, друг путіна та кадирова, відвідав одну із приватних закарпатських клінік (ФОТО)

Як відомо, Жан-Клод Ван Дамм понад 10 років зустрічається з українкою Оленою Каверіною. Офіційно артист одружений із культуристкою Гледіс Португез. На сторінці Олени немає інформації про приїзд в Україну, нині вона мешкає за кордоном, хоча має квартиру у Києві, подейкують, що це подарунок голлівудського актора. Останні дописи дівчини в Інстаграм – поїздки до Парижу та Стокгольму два тижні тому.

Відносини актора та українки можна назвати однією з найзагадковіших та найтаємничіших історій кохання. Каверіна майже ніколи не з’являється з Ван Даммом на публіці, не постить з ним фото в соцмережах і завжди тримається осторонь публічності. На початку роману Каверіна з’являлася на публіці разом з актором як його особиста помічниця. Українка супроводжувала голлівудську зірку на зйомках та приватних вечірках.

Те, що тепер артист не хоче афішувати свій приїзд до України, може бути пов’язаним із його дружбою з російським президентом Володимиром Путіним. Також Ван Дамм перебуває у добрих стосунках із головою Чечні Рамзаном Кадировим.

"Далеченько Ван Дам на УЗІ з'їздив", - Жан-Клод Ван Дамм, друг путіна та кадирова, відвідав одну із приватних закарпатських клінік (ФОТО)

“На повномасштабну війну в Україні, яку розв’язала Росія проти нашої країни, Ван Дамм відреагував лаконічним постом у Facebook, у якому написав: “Бажаю миру всьому світу”, – йдеться у повідомленні.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь