Горват був обраний до Верховної Ради в 2014 році за виборчим округом №68 (Закарпатська область). За час своєї каденції він дав лише 15 обіцянок, 9 з яких уже виконав (60%).

Єдине, що не вдалося зробити Горвату, – запровадити на Закарпатті пільгове оподаткування для малого й середнього бізнесу в туристичній галузі. Кілька законопроектів, які мають стосунок до розвитку підприємництва на Закарпатті та його державної фінансової підтримки, нардеп зареєстрував. Однак ініціатив з приводу внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового навантаження на туристичну галузь регіону не було.

Для свого регіону він виконав обіцянку відновити й легалізувати виноробство на Закарпатті. У вересні 2016 року він проголосував за законопроект (і виступив одним із його ініціаторів) «Про внесення змін до закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного й плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів для оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного виноматеріалу». Згідно з документом, отримати ліцензії на виробництво можуть ті винороби, які випускають напій не в промислових обсягах.

Крім того, Горват ініціював законопроект, який дозволить забезпечити розвиток нових підприємств із невеликими обсягами виробництва терруарних вин (вин місцевості), плодово-ягідних вин та унікальних медових напоїв із виноматеріалів виключно власного виробництва. Він був ухвалений наприкінці березня.

Виконав нардеп обіцянку надати громаді більше прав і грошей на реалізацію повноважень. Наприкінці 2014 року Рада ухвалила низку законопроектів, які дозволили розпочати процес фінансової децентралізації в Україні, значно розширивши фінансові права громад. Горват ці ініціативи підтримав.

Також народний депутат займався проблемою автомобілів на іноземних номерах. Улітку 2016 року він пообіцяв розробити законопроект, що передбачає запобіжні заходи для переведення транспортних засобів на українські номери. Законопроект він зареєстрував під кінець року, ним передбачені легалізація авто іноземної реєстрації й штраф за порушення нових правил. Профільний комітет документ відхилив, але Горват обіцянку виконав.

Чим запам’ятався Роберт Горват у Верховній раді?

Роберт Горват Народний депутат України Горват пообіцяв сприяти проведенню реформи місцевого самоврядуванняСказано 24 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У ПРОЦЕСІ

Ще п’ять обіцянок парламентарю потрібно реалізувати. Зокрема, сприяти впровадженню державного квотування робочих місць для молоді на підприємствах та в установах. У Раді були зареєстровані кілька законопроектів, пов’язаних із працевлаштуванням молоді: «Про внесення змін до закону України «Про зайнятість населення» та «Про молодь», але до сесійної зали вони не дійшли. Сам же Горват поки не ініціював відповідних законопроектів для реалізації своєї обіцянки.

Перед виборами депутат пообіцяв сприяти подальшій інтеграції України до Європейського Союзу та європейських інституцій. У Раді він справно підтримує законопроекти, спрямовані на євроінтеграцію. Проголосував за відмову України від політики позаблоковості, за гармонізацію законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації й за ініціативи, необхідні для впровадження безвізового режиму з ЄС.

Залишити відповідь