На Закарпатті легковик на шаленій швидкості проламав стіну й опинився в кімнаті. У цей час у хаті була родина з двома дітьми, машина зупинилася за пів метра від їхніх ліжок.

Стіна тут повністю зруйнована, всередині усе потрощено. ДТП трапилася близько першої ночі у Виноградові. Родина, яка тут мешкає – батьки і двоє дітей – цієї миті спали. Автівка, проломивши стіну, зупинилася за пів метра від їхніх ліжок.

Господар будинку зізнається, спершу подумав, що у будинок залетів снаряд. “Чую вибухи, все на мене звалюється. Я думав, що почалася війна. Шукаю дітей, а малий вже говорити не може… нема голоса”, – зі сльозами на очах розповідає чоловік.

У його дружини травми голови і ноги. 16-річна донька отримала травму хребта, а у 10-річного сина від шоку на кілька годин відібрало мову.

Очевидці стверджують, що 26-річний водій у момент аварії був настільки п’яним, що ледь тримався на ногах. Слова свідків підтверджує поліція. Рівень алкоголю у крові кермувальника у 7,5 разів перевищував норму.

У ДТП чоловік травмував голову, але залишився при тямі й сьогодні вже навіть встиг відвідати потерпілих. Обіцяв відшкодувати всі збитки. Докладніше – у сюжеті “ТСН”.

Залишити відповідь