Чому курорт Східниця – оптимальний вибір для відпочинку

Коли хочеться з користю провести відпустку, добре відпочити та набратися сил, зовсім не обов’язково планувати поїздку за кордон. Особливо в той час, коли зовсім поруч, в мальовничих українських Карпатах, створені всі умови для якнайкращої відпустки.

Мова йде про відомий український бальнеологічний курорт Східниця, котрий користується шаленою популярністю як серед українців, так і поміж гостей із-за кордону. Головне, завчасно подбати про комфортний номер в респектабельному готелі. Одним з кращих цілком заслужено вважається СПА-Готель “Respect” https://www.respecthotel.com.ua/hotel/ , котрий славиться своїм високоякісним сервісом, топовими умовами, широкою пропозицією та розвиненою інфраструктурою.

Ключові плюси курорту Східниця, на які варто звернути увагу

Варто почати з того, що Східниця наприкінці ХІХ століття була одним з центрів видобування нафти, де розташовувалось понад 300 свердловин, на яких трудилися німецькі, французькі, британські, американські підприємці. До речі, тут ще зосталось декілька покинутих нафтодобувних вишок, подивитися на які щороку приїздять чимало людей.

Крім того, курорт приваблює:

  • По-перше, мальовничою природою Карпат, свіжим гірським повітрям та цілющою атмосферою, котра вселяє спокій, затишок та гармонію;
  • По-друге, Східниця також славиться своєю мінеральною водою, більш відомою під назвою «Нафтуся», яка має цілющі властивості та здатна суттєво підвищувати імунітет;
  • По-третє, тут на туристів очікують цікаві тематичні екскурсії, котрі проводять професійні гіди;
  • По-четверте, гості курорту можуть на всі 100% розраховувати на ефективне лікування та профілактику різних захворювань, якісне оздоровлення та першокласний відпочинок;
  • По-п’яте, в Східниці туристам запропонують активне дозвілля, чимало розважальних та культурних програм, враження від яких зостаються в пам’яті на довгі роки.

Крім того, варто відзначити, що тут створені оптимальні умови для відпочинку з дітьми. Приміром, СПА-Готель “Respect” пропонує низку дитячих процедур для оздоровлення, дитячі майданчики просто неба, спеціальне меню та безліч інших розваг і дозвілля.

Якщо ви потребуєте максимально якісного, змістовного та незабутнього відпочинку, курорт Східниця – найкраще рішення і найкраща альтернатива дорогезним закордонним оздоровницям. І це факт!

Залишити відповідь