Карпати – це однин з наймальовничіших куточків нашої країни, котрий не дарма називають українською Швейцарією. Ця, так би мовити, точка на туристичній мапі України щороку приваблює сотні тисяч туристів, у тому числі, і з-за кордону.

І якщо ви вирішили потішити себе відпочинком саме на Батьківщині, Карпатські гори – ідеальний варіант, позаяк:

  • Тут довкола безкрайні ліси та неперевершені гори навряд чи когось залишать байдужими;
  • Чисте повітря, яке заряджає на позитив, є цілющим та дарує міцне здоров’я на увесь рік;
  • Чималий вибір відпочинкових та туристичних локацій тощо.

Певна річ, в межах Карпат працює чимало санаторно-курортних об’єктів, проте останнім часом серед туристів особливою популярністю користуються так звані еко-готелі, де створені всі необхідні умови для максимально вдалого та змістовного відпочинку.

Чому еко-готель – оптимальний варіант для відпочинку в Карпатах?

5 причин обрати еко-готель

По-перше, такі відпочинкові об’єкти зведені з натуральної деревини, всередині панує еко-інтер’єр з безпечних будівельних матеріалів та інших елементів природного походження, який створює особливу атмосферу затишку та комфорту, бадьорить та сіє довкола себе позитив.

По-друге, еко-готелі, окрім унікальних номерів, здатні запропонувати смачнючу національну та європейську кухню, страви вирізняються свіжістю, натуральністю та збалансованістю. Словом, харчування є максимально корисним, здоровим та поживним.

По-третє, такі відпочинкові локації, що знаходяться в оточенні мальовничої природи, здатні запропонувати гостям активне дозвілля. І тут мова йде не тільки про екскурсії визначними місцями, але й всілякі розваги безпосередньо на території готельних комплексів. Наприклад, катання на повітряній кулі, аерошути, катання на велосипедах, електросамокатах, квадроциклах і т.д.

По-четверте, є реальна можливість смакувати лікувальні мінеральні води, адже еко-готелі зазвичай облаштовують спеціальні бювети, де гості мають можливість попити цілющу воду, яка дарує карпатське здоров’я та довголіття.

По-п’яте, такий варіант є ідеальним для сімейного відпочинку, особливо, з маленькими дітьми, адже тут спокійна атмосфера, всі потрібні умови для дитячих розваг, розвинена інфраструктура – і для дорослих, і для малечі.

Чому еко-готель – оптимальний варіант для відпочинку в Карпатах?

Який еко-готель обрати?

Одним із кращих еко-готелів у Карпатах  по праву вважається відпочинковий комплекс «ТАОР» https://taor.com.ua/stay/, і перше, що ти помічаєш, переступивши поріг готелю, – це спокійна, затишна та безпечна атмосфера, котра налаштовує тільки на позитивні емоції та обіцяє незабутні враження та належний відпочинок. І так воно є, бо ж тут створені всі необхідні умови для цього:

  • Комфортабельні еко-номери різних класів;
  • Здорове харчування – як для дорослих, так і для дітей, меню дієтичне та збалансоване, що відповідає вимогам Асоціації дієтологів України;
  • Розвинута інфраструктура для активного відпочинку, у тому числі й для маленьких гостей;
  • Широкий спектр розважальних та оздоровчих послуг;
  • Різноманітні цікаві пропозиції, акції та програми лояльності.

Щоб добре відпочити від буденних справ, запастись енергією та бадьорістю, зовсім не обов’язково їхати куди за кордон – все, що для цього потрібно, зовсім поруч, в мальовничих Карпатах, і база відпочинку TAOR – найкращий вибір.

Залишити відповідь