Журналісти ТСН знайшли одного з тих, хто першим кинувся на допомогу постраждалим туристам. Адже дістатися полонини у передгір’ї навіть на позашляховику складно і звісно, туди не могли доїхати швидкі.

Про це 16 вересня йдеться у сюжеті ТСН.”Ми наразі у Ворохті. Це один з найближчих до місця трагедії населених пунктів. Приїхали ми сюди, бо зв’язку в горах практично немає. Ми сьогодні спілкувалися з людьми, що брали участь у рятувальній операції. На жаль, родичі тих, хто постраждав та й самі постраждалі – у стані шоку, тому події вчорашньої ночі не коментують”, – каже Вікторія Танасійчук.

За словами одного із членів туристичної групиОреста Малиша, вибух стався у той момент, як він пішов в ліс по дрова. Саме так чоловіку і вдалось вціліти. Малиш розповів, що його друзі розвели багаття на місці, де вже до них його розпалювали.

“Ми були в горах з друзями. Нас було 10 дорослих і 2 діток наших. Розпалили вогонь на горі на місці, де раніше палили його до нас. Зварили їсти і сиділи грілись біля вогню. Дітей вклали спати”, – розповідає чоловік на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, ввечері 15 вересня у Карпатах загинули два чоловіка віком 29 і 36 років, ще четверо жінок отримали поранення. Трагедія сталася коли група туристів грілася біля багаття, оскільки на тому місці, де відпочивальники розвели вогнище, пролунав вибух. За словами поліції, вибух міг спричинити снаряд часів минулих світових воєн.

Залишити відповідь