Чоловік і син на кисневій підтримці, але спокійно виходять, жінка у важкому стані: Іван Курах про стан отруєної чадним газом родини в Ужгороді

16 січня, близько 07:30 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про ймовірне отруєння чадним газом родини з чотирьох осіб, що проживають у приватному житловому будинку в Ужгороді на вул. Панькевича

Серед потерпілих двоє дорослих 1958 та 1968 років народження та двоє братів-близнюків, котрим у березні виповниться 18 років.

На сполох забила бабуся, яка мешкає поруч на одному дврогосподарстві. Спочатку жінка подумала, що родина проспала й поспішила до будинку, щоб їх розбудити. Щоправда, старенька ледве сама не зомліла, коли побачила, що її рідні лежать непритомні: подружжя вона виявила в коридорі, а юнаків у спальній кімнаті на другому поверсі.

Як повідомляє Суспільне з посиланням на слова директора Ужгородської міської лікарні Івана Кураха.

За його словами, до їхнього медзакладу доставили трьох людей: чоловіка, жінку та їхнього неповнолітнього сина. Ще одного сина відвезли до міської дитячої лікарні. Там він наразі перебуває в реанімації.

“Найважчий стан у жінки. Вона тяжко виходить з того стану, — розповів Іван Курах. — Чоловік і син на кисневій підтримці, але спокійно виходять. Я телефонував завідувачу реанімаційного відділення дитячої лікарні і той хлопчик, що у них в медзакладі, теж був у важкому стані, але зараз вже прийшов до тями”.

Лікар також сказав, що якщо хворі відновлюватимуться успішно, то вже завтра їх переведуть у терапевтичне відділення. “Потім хочемо того хлопця з дитячої лікарні забрати. Зробимо їм окрему палату у терапії, щоб вони всі четверо були разом. Бо тепер вони налякані, переживають за того сина, що окремо в лікарні”, — сказав Іван Курах.

Залишити відповідь