Уряд Чеської Республіки планує закрити всі школи у всіх регіонах країни і перевести дітей на дистанційне навчання, щоб зупинити поширення коронавирусу. На засіданні трипартизму і наступних переговорах з урядом питання закриття школи був найбільш гострим. За даними видання Právo міністр освіти Роберт Плага все ще наполягає на тому, щоб залишити відкритими початкові школи першого ступеня (з 1-го по 5-ий клас).

Згідно з актуальною інформацією, опублікованою Чеським статистичним управлінням ČTK, всі початкові і середні школи планується закрити з 14 до 23 жовтня, школярі будуть переведені на дистанційне навчання. Далі – тиждень осінніх канікул. Епідеміологи розраховують, що, якщо діти не будуть ходити в школу три тижні, це допоможе призупинити поширення коронавирусу.

Профспілки однак відзначають, що в разі закриття початкових шкіл, багатьом батькам доведеться залишитися вдома з дітьми. Таким чином у лікарнях може постати проблема гострої нестачі медсестер, за попередніми даними, їх кількість скоротитися на 30%. Міністр фінансів Олена Шіллерова висунула пропозицію про створення спеціальних освітніх класів з очним навчанням для дітей лікарів, медсестер та іншого медперсоналу. Остаточне рішення цього питання все ще не було озвучено.

Залишити відповідь