Конкурс «Наша громада» оголошено телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Термін проведення: 29 березня – 30 вересня 2021 року.
На конкурс Буштинською громадою представлено туристичний проєкт “Транстереблянський веломаршрут”.
Він передбачає облаштування велосипедної доріжки шириною 1,2 м та довжиною 25 км за напрямом: місце впадіння р.Теребля в р. Тису (смт. Буштино), який проходитиме через долину гірської річки Теребля до оглядового майданчика на скельному масиві урочища «Занівка».

Планується очищення шляху від зарослів, створення покриття з щебеню та трамбування ґрунту на відповідних відрізках.
А також встановлення інформаційних стендів, дороговказів про розташування цікавих локацій і об’єктів туристично-рекреаційної інфраструктури краю та його відповідного маркування.
Зокрема і облаштування трьох наметових містечок з критими стоянками для велосипедів на 25 місць з біотуалетами та джерелами питної води.
– Реалізація даного проєкту вирішить ряд проблем нашої громади з розбудови туристичної інфраструктури та розвитку туризму загалом, – наголошує Руслан Янчій – голова Буштинської громади.
Також він закликає всіх підтримати проєкт Буштинської громади “Транстереблянський веломаршрут” активним онлайн – голосуванням,‼ яке триватиме з 10.05.2021 по 10.06.2021 року.

Залишити відповідь