Водії заявили, що митники роблять знижки для комерційних вантажів, а звичайних громадян обдирають по повній.

1 травня народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко разом з колегами влаштував інспекцію на кордоні з Угорщиною в Закарпатській області. “Pavlovsky News” опублікував в YouTube відео з місця подій.

Керівник закарпатського осередку “Слуги народу” спочатку поспілкувався через перекладача з угорським прикордонником на КПП “Тиса” і заявив йому, що між Україною і Угорщиною “немає кордонів”. Після цього Микола Тищенко вирішив перевірити роботу митників і особисто перевірити телевізор — йому здалося підозрілим, що б/у техніку привезли в іншу країну.

Водій заявив депутату, що телевізори на українській митниці зазвичай не ставлять на ваги, як і інші “особисті” предмети. За словами іншого перевізника, існує спеціальний чат для для бізнесменів і звичайних громадян: комерційним перевізникам, які регулярно проїжджають через КПП, занижують вагу вантажу для розмитнення, а ось людям, які повертаються з-за кордону на Великдень, доводиться платити по повній.

З’ясувалося, що митники вибірково оцінюють мито на вантажі і нібито виділяють для комерційних рейсів по 50 “особистих” кілограмів на людину. При цьому деякі водії беруть додаткових людей для провезення вантажу безкоштовно. Втім, один з водіїв на камеру спростував наявність такої схеми.

“Хлопці, я сказав, що буде порядок, я вже приїхав в Закарпаття. Мене сюди прислав президент… Будемо рубати руки”, — заявив Микола Тищенко.

Залишити відповідь