2 тур в Ужгороді був передбачуваним. Змагатимуться 22 листопада за посаду міського голови Богдан Андріїв та Віктор Щадей. Ужгородці помітили з боку обох кандидатів інформаційні атаки у соцмережах. Найпопулярніші за рівнем бруду: сайт «Ужгород без Гномиків» та «Ужгород без Андріїва».

Стратегія обох кандидатів – налаштувати виборців негативно. Бруд ллється не тільки у площині соцмереж, а й у особистих повідомленнях. Деякі факти насторожують містян. Шанси обох кандидатів майже рівні. Андріїв, який, до слова, має найгірший рейтинг серед голів обласних центрів України, іде вже з певними досягненнями за 5 років, а Щадей з перспективами для міста. .Явка на виборах, традиційно, буде низька –прогнозують експерти. Проте черг не буде голосування буде іти швидше, адже буде один бюлетень. Каже: буде добре якщо 20 % прийдуть.

Це ті хто визначивя з кандидатом. А також, кого зацікавили грошима. Якщо так буде – то тоді отримаємо мера, обраного людьми, яких підкупили Експерти кажуть, 2 тур, як і 1 –ий, характеризується недостатньою увагою з боку правоохоронних органів на підкуп та інші порушення.

З огляду, що вже відомі обранці до нової міської ради, деякі політичні сили вже надали перевагу одному з кандидатів. Так, Слуга Народу та Рідне Закарпаття підтримують Віктора Щадея, решта – визначаються. Політологи припускають, що вони можуть і не визначитися. Зрештою, як жити наступні 5 років – вирішувати ужгородцям.

Залишити відповідь