На Закарпатті відбувся великий бізнес-форум Big Money, засновником якого є відомий бізнесмен Євген Черняк. Близько 250 представників сфери бізнесу взяли участь в інтенсивній програмі навчання 16 та 17 вересня.

Ворк-шопи, нетворкінг-ігри, у ході яких вивчалися стратегії планування, а також цікава інформація про тайм-менеджмент, можливості розбудови чи порятунку бізнесу у кризові періоди від топових спікерів припали до душі навіть досвідченим. Також відбувся благодійний аукціон – виручені кошти передали на потреби ЗСУ.

Один із його учасників – ужгородський підприємець з досвідом Арсен Мелкумян – розповів, що найбільше зацікавила сесія про можливості використання штучного інтелекту під час ведення бізнесу. «Приємно, що такий захід відбувся саме на Закарпатті. Пізнав багато нового й цікавого. Спікери дуже круті! Вони знають і відчувають, що відбувається на ринку, дають добрі поради. Радий був поспілкуватися з нашими бізнесменами з різних районів області – Тячівщини, Хустщини та ін. Сподіваюся, вони теж задоволені участю у форумі. Ще раз переконався у тому, що навчатися треба й далі».

Залишити відповідь