Понад 85 коробок гуманітарного вантажу та 25 мішків із одягом відправила днями команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» до Гуманітарного хабу Харківської ТЕЦ-5. У вантажу – найнеобхідніші речі для передачі мешканцям Харківщини, якими опікуються волонтери хабу.

БФ “Майбутнє – дітям” передав теплий одяг та медикаменти дітям Харкова
 

«Засоби особистої гігієни, підгузники для дітей та дорослих, речі для новонароджених, в’язаний теплий одяг, а ще вітаміни, ліки та іграшки – усе це ми зібрали від багатьох благодійників, спакували належним чином і відправили туди, де наразі в них велика потреба», – розповіла директорка БФ «Майбутнє – дітям» Любов Ковач.

Ці речі першої необхідності надали партнери фонду – волонтерські та благодійні організації, зокрема ірландський Фонд “Відкриті серця” (https://www.facebook.com/OpenHeartNGO/), який вже двічі за останні місяці привозив благодійну допомогу на Закарпаття.

БФ “Майбутнє – дітям” передав теплий одяг та медикаменти дітям Харкова

Доставити вантаж на Харків зголосився волонтер Іван Канюка із села Шаян Хустського району Закарпаття. Фонд «Майбутнє – дітям» оплатив пальне на дорогу. А команда Гуманітарного Хабу ТЕЦ-5 під керівництвом Олександра Мінковича та волонтери на чолі з Дмитром Кисельовим хутко розвантажили й розсортували речі та приступили до їх адресної розвозки: https://youtube.com/shorts/k4iFj2EzYFU?feature=share

БФ “Майбутнє – дітям” передав теплий одяг та медикаменти дітям Харкова


Нагадаємо, що за вісім місяців від початку військової агресії рф проти України, Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 за підтримки команди Благодійного фонду ”Майбутнє – дітям” розподілив між тисячами жителів Харкова та області понад 180 тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти й дитяче харчування, медикаменти, засоби гігієни та предмети першої необхідності. Крім цього, люди також отримували від волонтерів генератори та газові й електропечі для приготування їжі.

Для довідки:

Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги із сімейних причин, в інтернаті при Нижньобистрівській Гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомоги майже 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, яка започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: [email protected]  

Сайт: https://maydit.com.ua   

Facebook: https://www.facebook.com/futuretochildren

Іnstagram: https://www.instagram.com/future2children/ 

Залишити відповідь