Одразу спадає на думку, що на кадрах музей, у якому показано як жили люди в першій половині 20 століття на Рахівщині. Але реальність зовсім інша – це повноцінна Квасівська школа І-ІІІ ступенів.

Тут навчаються біля 500 учнів. Ці дерев’яні, майже зношені будинки – навчальні класи. А найбільше приміщення – вчительска. Останнє – колишні конюшні, корпус початкового класу знаходиться у 150-річній будівлі жандармерії, а ось основний корпус – будівля колишнього лісництва.

Жодна з цих будівель не відповідає сантірано-епідеміологічним нормам, а думка про те, як тут взимку вчаться діти – лякає.

Туалети на вулиці теж не стануть несподіванкою.

Поряд можна побачити незавершене будівництво – це майже восьмирічне будівництво нової школи.

Проблему пробували вирішувати, і почали серйозне будівництво з 2014 року! У 2016 за майже півмільйона гривень збудували…фундамент. Жителі були впевнені, декілька років і школа готова, але будується вона на папері…

З того часу про геніальні плани нагадує старий, обрісший кущами фундамент, та біля нього новий. Вартість нової школи оцінили спочатку у 21 млн гривень. Далі декілька років поспіль роботи призупинялися, адже закінчувалися кошти та змінювали підрядників роботи як шкарпетки. Повна сума для завершення довгобуду, увага – майже 90 млн гривень!

Остання фірма, яка виграла тендер “Товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Антрол”” – сума 21 млн грн. Проектно-кошторисна документація готова, можна починати будівництво, але, як бачимо досі роботи не йдуть…

Скільки б не звертали увагу журналісти, скільки було звернень до прем’єр-міністрів та президентів – результату нуль. Нічого за 8 років не змінилося…хіба що збоку новий фундамент.

Більше дивіться у спеціальному сюжеті Mukachevo.net:

Залишити відповідь