За його словами ситуація з такими автівками потребує врегулювання, аби не завозили “весь мотлох, який є”, але й не було жорсткого фіскального тиску.

На думку Арсена Авакова у країні, яка воює, необхідно зупиняти і перевіряти машини на іноземних номерах.

— Як міністр внутрішніх справ я повинен гарантувати функцію безпеки, тому я і кажу, що більший контроль дасть більшу безпеку, але разом із вами я виступаю за те, щоб права не порушували”, – зазначив голова міністерства в ефірі програми “Право на владу”.

Він запропонував боротися з людьми, які завозять автівки під виглядом транзиту, а насправді хочуть залишити їх тут назавжди. А фіскальна служба повинна запропонувати відповідні механізми.

Раніше повідомлялося, Кабмін запропонував ставити на облік без зміни реєстраційних документів та номерних знаків країни їх реєстрації транспортні засоби, тимчасово ввезені в Україну більш ніж на 90 днів.

Але, як зазначають експерти, виконати цю процедуру може виявитися важко для 90% тих, хто їздить на нерозмитнених автомобілях.

Нагадаємо, 236 тисяч авто на єврономерах знаходяться в Україні незаконно. За 10 місяців в Україну було ввезено 865 тисяч транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

З них майже 681,6 тис. авто ввезено у режимі “транзиту” та майже 183,4 тис. автомобілів – у режимі “тимчасового ввезення”.

Залишити відповідь