Анатолій Полосков  прибув на засідання обласної ради

Сьогодні, 24 червня 2021 року, відбудеться третя сесія Закарпатської обласної ради на якій серед інших буде розглядатися питання можливого припинення процедури ліквідації Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи – інтернат.

“Учора отримали довгоочікуване рішення Комітету з питань освіти, науки та інновації ВР України, яким схвалено до другого читання зміни до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Цим рішенням передбачається, що навчальні заклади типу ліцей можуть мати у своєму складі окрім гімназійних класів – додатково початкову школу.

Така перспектива змін до норм Закону дає можливість у випадку прийняття розширити освітні послуги і у подальшому трансформувати Великоберезнянську загальноосвітньою санаторну школу – інтернат в ліцей з розширеним переліком освітніх послуг. Одночасно очікуємо нормативний документ КМУ, який регламентує діяльність ліцеїв у системі загальної середньої освіти.

Дякую колегам з комітету ВР України за підтримку та позицію. Дав доручення готувати звернення від Закарпатської ОДА до Верховної Ради України та народних депутатів України про необхідність підтримання вищевказаних змін до Закону. Враховуючи важливість питання та особисту позицію прийняв рішення перенести заплановані у Києві робочі зустрічі з четверга на п’ятницю та повернутися до Закарпаття на час проведення сесії щоб особисто підтримати позицію адміністрації у зазначеному питанні.

Після ухвалення необхідних рішень на сесії одразу повертаються до Києва. На порядку даному зустріч з командуючим Національною гвардією України та керівництвом Міністерства освіти і науки України з питань узгодження позицій щодо розміщення підрозділів НГ України в м.Ужгород та участі Ужгородського центру професійно-технічної освіти у пілотному інвестиційному проєкті створення Центрів професійної досконалості за підтримки Європейського Інвестиційного Банку.

Також заплановано ряд важливих зустрічей в Офісі Президента України та Мінрегіоні. Роботи дуже багато, але на жаль доба лише 24 години. Враховуючи темпи роботи нашої команди цього завжди замало. Попереду багато хороших новини тож рухаємося далі ✌🏻“, – прокоментував Анатолій Полосков

Залишити відповідь