Сьогодні на базі ОДА відбулася робоча зустріч з ТОП – менеджерами компанії Vodafone Ukraine з питань можливої двосторонньої співпраці по напрямках цифровізації туристичної галузі, розширення мережі зв’язку на території області та використання можливостей оператора для вирішення інших поточних завдань.

Під час брифінгу, представники компанії Vodafone Ukraine серед інших представили інформаційно – аналітичну програму «Big data», яка дає можливість органам управління отримувати критично важливі дані щодо туристичного потоку широкого спектру та аналізувати ефективність діяльності менеджерів на місіях, продуктивність окремих масових заходів, тощо.

Це допоможе ОДА, РДА, територіальним громадам та представникам туристичної галузі визначати основні напрямки зусиль і отримувати дані щодо результатів їх діяльності, чи ефективності роботи їх продукту в режимі реального часу.

Голова Закарпатська обласна державна адміністрація Полосков Анатолій наголосив на ще одному важливому питанні. Воно стосувалося розширення мережі зв’язку на високогір’ї, де систематично губляться туристи і наявність можливості встановлення місцезнаходження розшукуваного за допомогою треангуляції за сигналом мобільного, дасть можливість рятувати сотні життів і підвищити рівень безпеки відпочинку. Для нас це пріоритет.

Підсумовуючи роботу, сторони домовилися про уточнення завдань та подальший розвиток співпраці вже у визначеному форматі.

Щиро дякуємо колеги за співпрацю та конструктив.

Залишити відповідь