Незабаром відбудеться зустріч Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та його угорського колеги Петера Сійярто.

Дипломатія – це завжди вікно нових можливостей. Особливо це відчуває на практиці Закарпаття, коли йдеться про роботу з нашими стратегічними партнерами.

У нас багато спільних інфраструктурних, культурних, освітніх, туристичних, гуманітарних та інших проєктів, які ми разом реалізовуємо для добробуту регіону.

Однак хотів би виокремити один, який має велику перспективу і точно буде позитивно впливати на регіональний розвиток та міжнародні зв’язки двох країн.

Мова про можливість запуску авіарейсу Ужгород – Будапешт.

Враховуючи успішний досвід внутрішніх рейсів, які забезпечує аеропорт “Ужгород,” настав час просувати питання щодо можливого запуску міжнародних рейсів до країн-сусідів, з якими у нас найбільший транспортний та пасажирський потік.

Саме тому звернувся до Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з проханням включити у порядок денний робочої зустрічі з угорським колегою Петером Сійярто обговорення питання можливості запуску міжнародного авіасполучення між Ужгородом та Будапештом, – зазначив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

Щиро дякую колегам з МЗС та ОП за увагу до Закарпаття та постійну ефективну комунікацію. Для нас це надважливе питання.

Сподіваюся, наші колеги та партнери підтримають ініціативу і ми разом будемо працювати над розвитком таких важливих для усіх нас зв’язків, – відмітив очільник краю.

Залишити відповідь