Як ми писали, сьогодні жителі Мукачівської громади вийшли на центральну площу міста протестуючи з приводу підвищення тарифів.

Про хід акції та майбутні дії повідомив у соцмережах Михайло Чокнадій

“Сьогодні в Мукачеві відбулася мирна акція протесту проти підвищення тарифів. Як і очікувалося ніхто із чиновників чи депутатів на мирну акцію не з’явився. Депутати приходять до народу тільки перед виборами, коли потрібно за них голосувати. На мирному протесті ми озвучили наші вимоги до влади і поставили їй ультиматум. Акція в Мукачеві була останньою мирною акцією після чого ми будемо вдаватися до радикальних дій: блокування ОДА та автошляху М 06 Київ -Чоп. Наразі чекаємо відповідь від Олексія Петрова стосовно ціни собівартості газу в «Укргазвидобуванні». Крайній термін відповіді – четвер. Скоріше за все влада знову буде нас ігнорувати, тому готуємось до серйозного блокування обласної адміністрації та дороги державного значення. Закликаю всіх Закарпатців, не будьте байдужими і приєднуйтеся до нашої боротьби”, – зазначено у дописі.

Акція у Мукачеві була останньою мирною: Мітингувальники готові до радикальних дій - блокування ОДА та автошляху Київ -Чоп

Залишити відповідь