У мережі показали, як зараз виглядає відділення для коронавірусних хворих в Ужгороді. Воно зараз просто забито пацієнтами, які потребують кисневої підтримки.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook фотограф Сергій Гудак.

Він показав знімок хворого чоловіка, за життя якого зараз борються медики. За словами Сергія, у травні в цьому відділенні було 40 пацієнтів, а зараз тут 75 хворих.

“А так, в принципі, нам, звісно, плювати на те, що нас вже благають з тремтінням в голосі дотримуватися всіх цих санітарних норм. В травні минулого року в ковідному відділені цього закладу було близько 40 пацієнтів, і це здавалося жахом, зараз – 75. А так, в принципі, нам, звісно, плювати…Люди, задумайтесь, будь ласка”, – написав Худак.

Фотограф показав кадри з COVID-відділення лікарні в Ужгороді: люди, одумайтесяФотограф показав кадри з COVID-відділення лікарні в Ужгороді: люди, одумайтесяТак виглядає відділення коронавірусних хворих в Ужгороді (фото: facebook.com/serhiy.hudak)

В коментарях українці відреагували на фото пацієнта і написали, що про це думають.

  • На Різдво був в Ужгороді – таке відчуття, що місто живе в іншому вимірі, майже ніхто не носить маски.
  • То природний відбір і аналогічна вакцинація в дії.
  • Для кого ти це написав?) Більшість мешканців цієї країни і не тільки цієї, живуть ілюзіями й взагалі не мають почуття відповідальності, в першу чергу за себе, а життя інших їм взагалі до одного місця. Так що хто виживе, тієї виживе, а комусь не підфартить, у більшості випадків по причині тупості інших. Якщо ще врахувати несприятливі пронози за імунітету, тобто його недовготривалості, то картина взагалі постає дуже сумна..
  • Мої родичі зараз в лікарні важкі, без кисню їм дуже важко. Лікарі вже з ніг падають, кажуть, що важко і фізично і морально.
  • Десь так як на фото помирав мій батько…

Залишити відповідь