Інформує Микола Сюсько на своїй сторінці у Фейсбук.

ЦІНУ ПІДВИЩИТИ, А БЕЗПЕКОЮ ПАСАЖИРІВ ЗНЕХТУВАТИ
Вважаю, що підняття цін є необгрунтованим. Адже підняття вартості проїзду може бути за умови, коли покращується сам громадський транспорт. Здебільшого маршрути Ужгорода обслуговують автобуси, технічний стан яких є незадовільним. Вони ламаються під час руху. На щастя, поки серйозних травм пасажири не зазнали, але, за таких умов, чи може хтось гарантувати їх безпеку у майбутньому?
Як з таким громадським транспортом – іржавими та зношеними автобусами, нерегулярним графіком, приваблювати туристів? А що казати про комфорт поїздки? Одна така зіпсує увесь позитив відвідин Ужгорода, місто втрачає загальну туристичну привабливість! Саме тому виступаю проти підвищення ціни до того часу, поки перевізники не розпочнуть оновлення автобусів!
Вважаю, що під час відбору підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення, міська влада повинна підвищити вимоги до якості транспортних засобів. Це дозволить отримати замовлення лише тим компаніям, які будуть вкладати кошти у комфортні поїздки для пасажирів , а не “набивати” свої кишені.
Також міський громадський транспорт потрібно оснастити валідаторами і запровадити в Ужгороді систему електронного квитка. Це дозволить компенсовувати фактичну суму пільгових перевезень, а не навмисне завищену. Проте міська влада вже третій рік затягує впровадження системи електронного квитка. Стає очевидним, що електронні квитки владі не потрібні, адже краще «розпилювати» бюджет та за рахунок високих цін на проїзд отримувати величезні девіденти…
А що ви скажете, чи відповідає якість маршруток підвищеній ціні?

На изображении может находиться: на улице
На изображении может находиться: на улице
На изображении может находиться: автобус и на улице

Залишити відповідь