Наразі фактичний час очікування вантажівок на прикордонному переході “Вишнє Нємецке – Ужгород” становить 570 хвилин на виїзді зі Словаччини та 420 хвилин на в’їзді в країну.

Водії легкових автомобілів витрачають приблизно 90 хвилин на переїзд з української сторони та півгодини, якщо прямують зі словацького боку.

Натомість ситуація може погіршитися до наближення Різдва. Про це повідомляє керівник митниці у Собранцях Болеслав Лешо. Особливо заважають нормальному руху вантажівки. Наразі черга з приблизно 400 вантажних автомобілів розтягнулася на довжину 2,1 км.

Для нормалізації трафіку прикордонники застосували систему обмежувальних “стовпчиків” для того, щоб не страждали інші учасники руху.

На прикордонному переході в Ублі для легкових автомобілів на виїзді з України орієнтовний час очікування становить 60 хвилин.

Словацькі митники сподіваються, що розв’язати проблему на КПП вдасться завдяки очікуваній реконструкції на переході “Вишнє Нємецке – Ужгород”.

Планують завершити усі заплановані роботи (три смуги на в’їзд та дві на виїзд) до кінця 2020 року, а витратити на цей проект з бюджету планують 6,4 млн Євро

Також повинні з’явитися нові місця для паркування вантажних автомобілів. Варто зазначити, що реконструкція стосується лише словацької частини контрольно-пропускного пункту.

Mukachevo.net

Залишити відповідь