Вчора, 26 січня, оперативно-розшуковий відділ прикордонної служби разом з відділом боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Закарпатській області провели відпрацювання і затримали нелегалів. Чотирьох осіб зупинили за 800 метрів до державного кордону поблизу села Кам’янецька Гута в Ужгородському районі. Ними виявилися двоє чоловіків29 та 31 років, 27-річна жінка та дев’ятимісячна дівчинка.

4 нелегали та організатор: улов поліції та прикордонників на Ужгородщині

Відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та слідчіУжгородського районного відділення поліції провели ряд оперативно-розшукових заходів та виявили організатора переправлення. Правоохоронцівстановили, що до Словацької республіки іноземці намагалися потрапити за сприяння громадянина країни їхнього походження. Цього 50-річного чоловіка затримали в одному із готелів в Ужгородському районі. В іноземцявилучили 7900 євро та 1642 гривні. Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання.

4 нелегали та організатор: улов поліції та прикордонників на Ужгородщині

4 нелегали та організатор: улов поліції та прикордонників на Ужгородщині

Нелегальних мігрантів правоохоронці доставили в пункт тимчасовоготримання іноземців Чопського прикордонного загону. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 332 ККУ, тобто незаконнепереправлення осіб через державний кордон України.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

Залишити відповідь