Якісно виконаний ремонт дороги – це не тільки відновлене і рівне дорожнє полотно.

Це поняття значно ширше і включає також оновлену систему водовідведення, будівництво автобусних зупинок, розчищення узбіч, заміну знаків та нанесення розмітки. Але комфортним і безпечним має бути не лише проїзд автомобілів, а й рух пішоходів. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Так, на автомобільній дорозі державного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів поряд із дорожнім полотном у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відновили й тротуари.

«Зручні тротуари вже з’явилися у найстарішому населеному пункті Рахівщини – селищі Великий Бичків, у селах Луг та Ділове.

А на ділянках автошляхів, де вже завершилися будівельні роботи, задля забезпечення безпеки руху підрядник наніс горизонтальну розмітку на пішохідних переходах», – прокоментував Мирослав Білецький.

Ремонт автошляху Н-09 триває. До кінця поточного року його планують відновити повністю.На Рахівщині триває ремонт дороги національного значенняНа Рахівщині триває ремонт дороги національного значення

Залишити відповідь