Колектив аеропорту “Ужгород” здивований рішенням Закарпатської обласної ради про виділення 26 мільйонів гривень — усе нібито для відновлення роботи летовища.

Проте, на сторінці аеропорту у фейсбуці припускають: оскільки подібна сума виділяється на ужгородське летовище вперше, у такий спосіб голові облради Володимиру Чубірко може відкритися шлях до “дерибану”, адже “на дорогах під час війни їм красти нема з чого”.

“Дивує формулювання для виділення колосальної суми «на відновлення аеропорту» (для порівняння, весь 2022 рік Чубірка переконував колектив аеропорту, що їм на рік навіть забагато 7 млн. грн., а тут одразу ДВАДЦЯТЬ ШІСТЬ). Що такого трапилось з травневого рейдерського захоплення закарпатського летовища?”, — пишуть на сторінці аеропорту.

Після того як у травні облрада звільнила директора летовища Олега Коцюбу, виконувати його обов’язки призначили колишнього керівника аеропорту Руслана Лііса. Однак, за нашими джерелами, його ніколи немає на робочому місці, а на сторінці аеропорту пишуть, що Лііс перебуває у Польщі.

“Невже стоматолог Лііс, незаконно призначений (в порушення всіх процедур) виконуючим обов‘язки директора керував з території Польщі настільки «ефективно», що аеропорт треба “відновлювати”??? А виявляється — ТАК. Колектив аеропорту просто шокований тим жахіттям, яке розпочалось з приходом Лііса та “смотрящєго” за Ліісом паном Гичкою, відомим в Закарпатті податковим бізнесмєнтом”, — повідомляють у профілі “Ужгорода”.

Звернемо увагу, що на початку липня на летовищі стався серйозний інцидент — український транспортний літак Ан-12БК здійснив жорстку посадку в Ужгороді, повертаючись зі Стамбула.

26 МІЛЬЙОНІВ гривень виділили "на відновлення аеропорту"! Для чого?

Повідомляється, що під час посадки розірвалася одна з шин шасі. Літак виїхав із посадочної смуги на газон. Тертя металевої частини шасі об смугу викликало іскріння. На борту у цей момент перебували 9 людей та деталі для літаків.

26 МІЛЬЙОНІВ гривень виділили "на відновлення аеропорту"! Для чого?

Колектив аеропорту також наголосив, що вони так і не дочекались пожежних автомобілів, а також техніки з аеропорту “Бориспіль”, яку “Чубірко вже ТРИЧІ за час війни пообіцяв колективу перевезти до Ужгорода”. У листі до Кабміну, Державної авіаційної служби, Офісу Генпрокурора та до ДБР працівники летовища зазначили, що техніка, яку аеропорт “Бориспіль” восени 2021 року погодився передати “Ужгороду”, залишилася там через затримки з тендером.

“Через злочинне зволікання посадовців обласної ради з проведення в кінці 2021 року тендеру на доставку 32 одиниць аеродромної техніки аз міжнародного аеропорту «Бориспіль», яку за ініціативою керівництва передано нам розпорядженням Кабміну ще у вересні 2021 року, вказана техніка залишилася там, а ми працюємо на допотопних «Уралах» та «Зілах» виробництва 70-80 років минулого сторіччя, які розвалюються на ходу”, – йдеться у відкритому листі.

Нагадаємо, сьогодні зранку голова ОВА Віктор Микита спростував заяви щодо відновлення роботи аеропорту “Ужгород” та пояснив, чому зараз це є неможливими.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь