258 проєктів, 40 технічних завдань та  туризм в пріоритеті: Ясінянська громада завершує розробку стратегії розвитку

Стратегія розрахована на період 2021-2027 рр. та розроблялася  за підтримки експертів «U-LEAD з Європою». Днями відбулося четверте засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Ясінянської громади. Весь час над розробкою документу з представники громади працював Зеновій Сірик, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку U-LEAD. Про це інформують в Регіональному офісі U-LEAD в Закарпатській області.

«Приємно було працювати з Ясінянською громадою. У нас добре була налагоджена робота, був постійний обмін досвідом та інформацією. Робоча група вирізнялася своєю активністю роботи над стратегіїю. Помітно, що команда управлінців хоче вивести громаду на європейський рівень. Робота проходила завжди активно, було чимало дискусій та обговорень», – зазначає Зеновій Сірик.

На засіданні експерт разом з учасниками робочої групи було розглянуто та обговорено проєкти розвитку, план та механізми реалізації Стратегії. У документі зазначені наступні стратегічні цілі розвиток туризму, економічний розвиток  та висока якість життя у громаді.

План реалізації Стратегії розвитку громади передбачає  40 технічних завдань та 250 проєктів місцевого розвитку, які будуть впроваджуватися упродовж 2021-2027 років.

 «Наша громада завдяки ULEAD отримала унікальну можливість експертної підтримки у написанні стратегії розвитку. На моє переконання, розвивати громаду без стратегії розвитку громади – неможливо. Ми відразу включилися в роботу та поставили завдання написати якісний документ, який буде втілений в життя. На сьогодні у нас вже відбулося четверте засідання робочої групи. Ми готуємося до висвітлення стратегії для громадського обговорення. Дякуємо експертам ULEAD за експертну підтримку, адже самостійно ми б не справилися з цим завданням», – резюмує Андрій Делятинчук, голова Ясінянської громади.

Подальшими кроками, над якими працюватимуть у громаді, це проведення громадських консультацій та затвердження Стратегії розвитку на сесії Ясінянської селищної ради.

За словами Іванни Брандіс, головного спеціаліста відділу економічного розвитку та туризму Ясінянської селищної ради, наша громада має великий туристичний потенціал, який у поєднанні з розвинутою інфраструктурою, економічними стартапами й успішними інвестиційними проєктами може зробити її однією з найуспішніших і спроможних громад України.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. ULEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Залишити відповідь