16 вересня в Івано-Франківській області поблизу села Вороненка стався вибух, коли туристи розпалювали вогонь. Внаслідок трагедії двоє людей загинули, ще четверо – дістали поранення.

Точну причину вибуху у Карпатах поки не можуть назвати. Але у ДСНС розповіли, що він стався на місці, де раніше тривали події Першої та Другої світових воєн. Тому не виключено, що там могли бути вибухонебезпечні предмети.

Хто пішов у похід

У похід в Карпати пішли 12 туристів з Коломийського району. Одним із них був психолог Орест Малиш, який на сторінці у Facebook підтвердив, що у гори він вирушив разом з компанією друзів.

За його словами, серед них було 10 дорослих і двоє дітей (трьох і п’яти років). Орест Малиш розповів, що внаслідок вибуху четверо дівчат зазнали різних опіків і рваних ран, ще один хлопець – дрібних порізів.

Трьом туристам пощастило більше, вони у цей момент відійшли за дровами, тому не постраждали. З дітьми також все гаразд, оскільки вони перебували далеко від місця вибуху.

Orest Malysh:

Друзі, новини ширяться швидко. Щоб не було викривлених історій напишу коротко тут що сталось. Ми були в горах з друзями. Нас було 10 дорослих і 2 діток наших. Розпалили вогонь на горі на місці, де раніше палили його до нас. Зварили їсти і сиділи грілись біля вогню. Дітей вклали спати. Десь за 1.5 год вирішив дров назбирати і пішов за ними. В цей момент стався вибух на місці вогнища. Що саме вибухнуло ми не знаємо. Факти:2 хлопців померли 4 дівчат з різними опіками і рваними ранами 1 хлопець з дрібними порізами 3 хлопців в порядку без ран ( всі були в різних сторонах за дровами)З дітьми все добре, вони буди далеко. Дівчата в обласній лікарні в Івано-Франківську. Дружина в найважчому стані і зараз на операціїБудь ласка не розповсюджуйте неправдиву інформацію. Це все що я знаю на даний момент. Будемо вдячні за молитовну підтримку. Всі відписати і відповісти на дзвінки не можу. Дякую за розуміння.

Залишити відповідь