Лише впродовж 24-28 січня в регіоні виникло 25 пожеж, внаслідок яких загинуло 7 людей. Усі трагічні випадки сталися в житловому секторі. Так, 27 січня о 00:15 хустським вогнеборцям повідомили про загорання в житловому будинку на вул. Грушовій, що в с. Ракош. На пожежі було виявлено тіло власниці оселі 1961 року народження. А, 28 січня близько 00:10 в с. Розтоки Рахівського району у власному помешканні на пожежі загинув чоловік 1952 року народження.

В основному громадяни розраховуються власним життям через свою таки недбалість. Люди порушують правила пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівачів та печей, курять в приміщеннях забуваючи загасити недопалок, перевантажують електромережу великою кількістю побутових приладів тощо.

“Рятувальники Закарпатської області в черговий раз закликають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у власних помешканнях. Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні газового й електричного обладнання, слідкуйте за справністю електропроводки вашого помешкання, не перевантажуйте електромережу одночасним ввімкненням декількох приладів значної потужності. Виходячи з дому, вимикайте електроприлади. Також треба пам’ятати й про малечу – подбайте про те, щоб ваші діти не мали доступу до сірників та інших небезпечних предметів. Будьте обережними і відповідальними”, – звертаються до краян в У ДСНС у Закарпатській області.

Залишити відповідь