Ще минулої суботи мікроавтобус із українцями потрапив у жахливу аварію у сусідній Польщі. ДТП трапилась біля Тарнува. Там 3 липня легковий автомобіль Volkswagen зіткнувся з мікроавтобусом Mercedes.

Загалом травмовано 4 людей. Найбільше постраждала молода сім’я з дитиною із Закарпаття. Відомо, що вони жителі села Видричка, що на Рахівщині.

“У жінки численні гематоми, травми хребта, садини обличчя. Чоловік переніс операцію на хребті одразу після аварії, сьогодні йому робили операцію на руці. Не може рухати ногою, – розповів Олексій Іван. – Лікарі намагаються відновити нормальне кровопостачання руки, щоб не довелося ампутувати. На жаль, ампутовані декілька пальців”.

11-річна дитина в комі, знаходиться окремо від батьків. Сьогодні дитину відключили апарат штучної вентиляції легень, бо хлопчик почав дихати самостійно, але до себе ще не прийшов.

“Скоріш за все, потрібна буде допомога небайдужих. Наразі комунікуємо з рідними, консульством і страховою компанією. Детально перевіряємо всю інформацію”, – підсумував Олексій Іван.

11-річна дитина в комі: Подробиці страшної ДТП за кордоном у якій постраждали закарпатці (ФОТО)
11-річна дитина в комі: Подробиці страшної ДТП за кордоном у якій постраждали закарпатці (ФОТО)

Залишити відповідь