100 чеських поліцейських і 50 прикордонників понад місяць проводили спецоперацію по затриманню чотирьох закарпатців (ВІДЕО)

За більш ніж 2 роки закарпатці завдали Чехії збитків на суму 41 млн. крон. А це більше 52 млн грн.
Кілька закарпатців організували схему по завезенні в Чехію своїх краян-заробітчан по туристичних візах і нелегально працевлаштовували їх в сільськогосподарських фірмах та на інших низькооплачуваних роботах. Фактично нелегали працювали за половину обіцяної їм зарплати, а решту собі присвоїла мафія.
Зловмисників вдалося затримати через махінації з виплатами податків. Гроші, які керівники схеми недоплачували працівникам з України, вони знімали невеликими сумами в декількох банкоматах, завжди на суми до 10 тис. крон, таким чином уникаючи звітності та перевірок. Також через підставні компанії вони розподіляли гроші за фіктивними рахунками.
Саме чеська податкова служба і помітила дивну поведінку дев’яти юридичних осіб та розпочала моніторинг їх складних бухгалтерських операцій. Зараз четверо затриманих перебувають у попередньому ув’язненні. Їм загрожує від 5 до 10 років у чеській в’язниці.

Залишити відповідь