Теодор Заркуа – один із лекторів літньої айтішколи, що запрацювала при ужгородському національному університеті. Професор Європейського та Грузинського технічного університетів, дійсний член Академії природничих наук уже втретє викладає студентам школи. Каже: вражений рівнем знань учасників.

Теодор ЗАРКУА, лектор

Цього разу у мене тема буде: модульне програмування, тема досить така багатогранна. Вона є в багатьох таких питаннях і хороше знання цих питань дає серйозний фундамент для успішного вирішування задач.

Кожен день у школі розпочинається із лекцій від провідних спеціалістів. Після чого стартує 5-ти годинний контест та розбір задач. Учасники змагаються у так званому спортивному програмуванні, працюють у командах по троє.

Ірина ДЕМЦЮРА, учасниця з Харкова

Дуже важливо нові знання з програмування, що мені допоможе у майбутній роботі та олімпіадному програмуванні.

Олександр МАЗУРКЕВИЧ, учасник із Хмельниччини

Ми на літній школі займаємося розв’язуванням алгоритмічних задач і готуємося до міжнародних олімпіад, щоб виступити достойно за свою країну.

Юліана ЮРЧЕНКО, учасниця зі Львова

Багато теорії. Матеріалу про створення сайтів, створення програм на Андроїд. Тут просто треба логічно думати.

4-а школа програмування цьогоріч із рекордною кількістю учасників. 140 юних спеціалістів із 20-ти провідних вишів України та Грузії змагаються у двох лігах.

Олександр МІЦА, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій

Самі сильні команди, цього року це 22 команди, у першій лізі працюють. Там дуже складні задачі. У другій лізі більш базові поняття. Більш базові теми вивчаються. 28 команд працюють у другій лізі.

Літня школа програмування зібрала у стінах УжНУ переможців та призерів всеукраїнських і міжнародних олімпіад з програмування. Впродовж тижня вони вдосконалюватимуть тут свої навички.

Володимир СМОЛАНКА, ректор УжНУ

Я думаю, що крім того, що вони мають ці два ці аспекти. Змагальний аспект і освітній аспект. Вони також, я надіюся, з великою користю проведуть тут сім днів у нашому прокрасному місті.

Триватимуть заняття і змагання до 16 серпня. Усі учасники отримають сертифікати про їх проходження. Визначать також переможців у різних номінацій. У першій лізі головний приз – 10 тисяч гривень, у другій – 7 тисяч.

Залишити відповідь