За 5 днів петицію підписали вже 169 осіб з 250 необхідних.

21 червня на офіційному сайті Ужгородської міської ради, в Єдиній системі місцевих петицій було зареєстровано петицію “Про скасування дозвільних документів на забудову площі біля драмтеатру в Ужгороді”.

Авторкою звернення до влади обласного центру є правник, громадський правозахисник Наталія Майстренко.

Як йдеться у тексті петиції, “у 2009 році Ужгородська міська рада продала з аукціону в приватну власність три земельні ділянки позаду Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв для будівництва на них торгово-офісних будівель. 

В 2016 році один з власників цих земельних ділянок незаконно вирізав чотири багаторічні голубі ялини (діаметр стовбурів близько 40-50 см) з метою початку будівництва торгово-офісних будівель. 

Наразі власниками земельних ділянок відновлено через суд дію дозвільних документів на будівництво біля драмтеатру. Одним із першочергових дозвільних документів є містобудівні умови та обмеження забудови даних земельних ділянок, які видані Відділом архітектури та містобудування Ужгородської міськради і дають «зелене світло» будівельним роботам.” 

“Тому громадськість і природоохоронна спільнота обласного центру Закарпаття просить Ужгородську міську раду скасувати містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок… за адресою: м. Ужгород, пров. Мостовий, поз.1, 2, 3.”, – йдеться в петиції 

Підстава таких дій у петиції названо “невідповідність генеральному плану м. Ужгорода, затвердженому рішенням XXIX сесії Ужгородської міської ради IV скликання №313 від 04.06.2004 р., згідно з яким функціональне призначення даної території передбачає розміщення зелених насаджень загального користування, пішохідної зони та чаші декоративного басейну (фонтану)”. 

“Вкрай важливо зберегти від забудови даний громадський простір в самісінькому центрі Ужгорода, який функціонально призначений для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людей, які щодня користуються ним як міським об’єктом благоустрою”, – констатує Н. Майстренко.

До кінця збору підписів під петицією залишилось 15 днів

Станом на 26 червня петицію підписали 169 осіб з 250 необхідних.

Закарпаття онлайн

Залишити відповідь