Михайло Ланьо пройшов до парламенту на позачергових виборах у листопаді 2014 року за одномандатним виборчим округом №70 (Закарпатська область). За час своєї каденції він дав 7 обіцянок, 2 з яких виконав (18%), а 4 – провалив.

Крім того, він не голосував за законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні)», який передбачає ліквідацію податкової міліції та створення Фінансової поліції. Таким чином, обидві обіцянки провалені.

Не виконав Ланьо обіцянку ініціювати бюджетну реформу шляхом зменшення кількості податків, усунення системи фіскальних перевірок бізнесу з переходом на спрощену автоматизовану систему адміністрування податків і децентралізацію бюджетної системи. Він був відсутній на голосуваннях за законопроекти «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин)», які дозволили розпочати процес фінансової децентралізації.

Ланьо також пообіцяв перед виборами ініціювати реформу прокуратури. У парламенті нардеп проголосував за закон «Про прокуратуру», який передбачає позбавлення прокуратури функцій загального нагляду та запровадження прозорого й конкурсного порядку прийому на роботу прокурорів. Підтримав він і законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України», який регулює питання діяльності органів прокуратури. Тож обіцянку виконав.

В процесі виконання в депутата залишається три обіцянки. Зокрема, Ланьо взяв на себе зобов’язання допомагати Закарпатській обласній дитячій лікарні в Мукачеві. У 2016 році він вже забезпечив лікарню дитячими речами, підгузками, пелюшками та посудом, а також ініціював виділення коштів на ремонт відділення.

Завідувач інфекційного відділення лікарні повідомив, що народний депутат регулярно допомагає установі, забезпечуючи матеріально-технічним обладнанням, подарунками та дрібним інвентарем.

Також Ланьо має до кінця каденції ініціювати децентралізацію влади. У 2015 році Рада схвалила постанову «Про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади», але Ланьо на голосуванні не було.

Залишити відповідь