Різновиди портативних зарядних станцій

Довготривалі відключення електроенергії навчили українців дбати про власну енергонезалежність. Хтось купує повербанки, щоби своєчасно підзарядити смартфон та інші гаджети, а хтось не уявляє повноцінного життя без холодильника та бойлера, тому вибирає потужний генератор. Є і третій варіант — зарядна станція. Умовно цей пристрій можна назвати великим та дуже потужним повербанком, який здатний забезпечити енергією не тільки невеликі гаджети, але і усі побутові прилади в домі.

Принцип роботи

Всередині пристрою розташовано дуже потужний акумулятор, який може забезпечити роботу всіх необхідних електроприладів. Важливо, що для його повноцінної роботи не потрібно паливо, як у випадку із генератором. Це означає, що надійна зарядна станція може використовуватися в умовах квартири чи будинку без обмежень. Важливою перевагою такого альтернативного джерела енергії є відсутність шуму, вихлопних та чадних газів. Для поповнення заряду вбудованого акумулятора достатньо своєчасно підключити станцію до розетки (220 В), використовуючи спеціальний кабель.

Якщо ж електроенергії немає тривалий час, зарядити станцію можна від генератору, сонячної батареї чи, навіть, від прикурювача в автомобілі. Щоби батарея зарядної станції повністю зарядилася від розетки, знадобиться 1-3 години, залежно від ємності та потужності пристрою. Якщо мова йде про альтернативне джерело живлення для великого будинку чи малого бізнесу, то краще вибрати модель потужністю від 5 кВт. Можливостей такої зарядної станції вистачить для підключення всіх необхідних електроприладів.

Переваги та особливості

Зарядні станції мають цілий перелік вагомих переваг, що й робить їх цікавими для користувачів. Насамперед мова йде про мобільність агрегату та компактні розміри, що дає змогу переносити його на великі відстані в руках. Агрегат має вбудовані виходи для підключення в кількості від 5 штук і більше. Таким чином можна одночасно увімкнути всі необхідні електроприлади й не відчувати дискомфорту через відсутність електроенергії. Конструкція більшості сучасних моделей передбачає можливість підключення додаткового акумулятора.

Таким чином користувач за потреби може самостійно збільшувати розрахункову потужність та час автономності. Особливо це зручно у випадках, коли на покупку портативного джерела живлення є обмежений бюджет, адже можна купити доступну за ціною модель, а потім за можливістю зробити апгрейд. Зарядні станції мають вбудовані захисні системи BMS, які гарантують відсутність перепадів напруги. Оскільки станції працюють від акумулятора, немає необхідності постійно дбати про поповнення баку пальним, заміну масла чи фільтрів. У результаті використання таких джерел енергії є більш економним та зручним.

Залишити відповідь