Керівникам державних установ Закарпатської області приходить інформація- попередження, що потрібно робити у разі надзвичайної ситуації чи війни. Інформація, скоріше за все, буде розповсюджується не лише в області, але і по всій території України.
Будь-яка криза змінює наше повсякденне життя. Коли стається надзвичайна ситуація, прості речі, до яких ми звикли, швидко можуть стати недоступними. В сучасному світі, окрім військової загрози, поширилися атаки на критичну інфраструктуру, транспорт, IT-систему, комунікації тощо. Наприклад, в результаті атак можуть виникнути проблеми з медичними послугами, системами зв’язку та електропостачання. Що варто знати про інформаційну брошуру?
Вона містить практичні поради, що враховують український та іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки: поради до підготовки вдома; що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій; як не стати жертвою дезінформації; що робити після отримання сигналу “УВАГА ВСІМ”; як підготувати “тривожну валізу”.
Брошура розроблена з ініціативи Центру разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями.
До розробки долучилися й експерти Українського кризового медіа-центру.
Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов. Зауважимо, що брошура розроблена Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпки при Міністерстві культури та інформаційної політики.
У ній описані:
- Оборонні можливості України
- Поради до підготовки вдома
- Що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій
- Як не стати жертвою дезінформації .
- Що робити після отримання сигналу «УВАГА ВСІМ»
- Як підготувати «тривожну валізу»
Що ще варто пам’ятати про зони обстрілів?
Дії під час
а) обстрілів стрілецькою зброєю
b) артобстрілах
c) артилерійських обстрілів системами залпового вогню
Що має бути в аптечці
Пропонуємо і вам ознайомитися з інформацією