Можливість пересуватися та виконувати роботу з будь-якої точки місцеперебування — це майбутнє. Працівники, які завжди на зв’язку та в змозі відразу взятися за виконання завдання, зазвичай у пріоритеті. Тож стаціонарний комп’ютер потрошку витісняється сучасним ноутбуком.

Топ 3 причини для використання лептопа

Багатофункціональний пристрій створений не лише для роботи, а і для перегляду фільмів, пошуку інформації та зв’язку через застосунки. Чому варто звертати увагу на ноутбук як невіддільну частину сучасного життя: 

  1. Вага та невеликий розмір. Трохи вище 3-х кг — стільки важить найбільший ноутбук. Екран сягає від 10 до 18 дюймів. Такі параметри не заважають брати його на лекційні заняття, для показу презентацій на семінарах, у відпустку або на дачу, до того ж його легше розмістити в маленькій квартирі.
  2. Ноутбук не має нічого зайвого, мінімум дротів, усе необхідне вмонтовано. За потреби можна під’єднати додатковий монітор та зовнішню клавіатуру.
  3. Коли немає світла, ноутбук здатен працювати до 6, а Macbook — до 10 годин.

Що є важливим для безперебійної роботи

Перед вибором моделі ноутбука треба розуміти, на які параметри звернути увагу. Значний асортимент можна знайти на сайті Алло.юа у Львові, навіть товар середньої цінової категорії забезпечить усі вимоги користувача. Варто вибирати таких виробників:

  • Asus;
  • Apple;
  • Xiaomi;
  • Dell;
  • Lenovo;
  • Samsung.

Визначте, для чого саме вам потрібен лептоп: ігри, робота, навчання. У сучасних ноутбуках процесор може бути серії Intel Core I від 3-го до 9-го покоління, AMD Ryzen, Apple. Оперативна пам’ять коливається від 8 до 128 ГБ. Частота оновлення екрана — від 60 до 360 Гц. Для комфортного використання екран виробляють матовим, глянцевим та з антивідблискувальним покриттям. Відеокарта встановлюється як вбудована, так і дискретна. До особливостей можна віднести: підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, сенсорний екран.

Сучасні ноутбуки можуть називатися по-різному:

  1. Дескноут — компактний пристрій із повнорозмірною клавіатурою, функціональний та продуктивний, із вмонтованим дисководом. 
  2. Ультрабук — тонкий та легкий, підходить для відряджень. 
  3. Мультимедійний — дає змогу зосереджуватись на вимогливих мультимедійних завданнях та перегляді контенту. 
  4. Нетбук — легкий та тонкий, підійде для пошуку в інтернеті, перегляду кліпів та фільмів, роботи у Word. 
  5. Ігровий варіант — добре працює за наявності оперативної пам’яті 8 ГБ, дисплею більш ніж 15 дюймів, потужної графічної карти та швидкого процесора. 

Яка б модель ноутбука не припала вам до душі, головне — золота середина між функціональністю та ціною. У пристроях із невеликим бюджетом ви знайдете надійного помічника для виконання багатьох завдань. Такий інструмент забезпечить вашу продуктивність на високому рівні.

Залишити відповідь