Підприємець Олексій Синельников заснував сироварню 4 роки тому. Нині він виготовляє 4 види унікальної продукції з 15 різними смаками. Сири закарпатського майстра можна знайти в продажу під маркою «Перечинська мануфактура».
Олексій Синельников все життя пропрацював в правоохоронних органах, а коли вийшов на пенсію, вирішив знайти нове улюблену справу. Фанатом сиру ніколи не був і не цікавився його виробництвом. Поштовхом до сироваріння послужила маленька домашня сироварня. Спочатку Олексій готував сир для себе і своїх близьких, а незабаром відшукав приміщення для виробництва на території колишнього військового містечка.
На сьогодні під маркою «Перечинська мануфактура» випускається 4 види продукції з 15 різними смаками. Олексій не зупиняється на вже відомих добавках до сиру і постійно перебуває в творчому пошуку, експериментуючи з різними смаками. Так, в асортименті продукції є сир з додаванням липи. За словами сировара, такого ще ніхто не робив. Готується і сир з додаванням темного чеського пива. Як каже підприємець, через місяць визрівання сир має хлібний присмак і нотки солоду.
Олексій мріє використовувати для приготування сирів тільки ті продукти, які є на Закарпатті, а саме, в Перечинському районі, де знаходиться виробництво. За його словами, тут росте близько десятка рослин, які можна додавати в сири і робити їх при цьому особливими. Зокрема, він планує використовувати соки чорниці та шовковиці.
У даний час Олексій Синельников варить сири двічі в тиждень, використовуючи при цьому 0,5 тонни молока. Сировина для їх виробництва він закуповує в Берегівському районі, але планує відкрити власну ферму на 15 корів.
Сир на «Перечинської мануфактурі» визріває не менше місяця, але є і такі сири, які чекають свого часу вже 3 роки. Олексій Синельников мріє про те, щоб туристи в Перечин приїжджали спеціально за сиром, адже тут він зроблений з любов’ю до людей і своєї справи.