За кермом незадекларованої Tesla був начальник відділення поліції №2 Мукачівського районного управління ГУ НП Закарпатської області Михайло Меренич
Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП за участю правоохоронця. Про це повідомляє ГУ НП в Закарпатській області.
Автопригода сталась сьогодні вранці (близько 9.30 – ред.) на дорозі М06 «Київ – Чоп», де зіткнулись два легкових авто – Tesla та Nissan. На жаль, водій Nissan (60-річний мешканець Львівщини – ред.) від отриманих травм загинув.
Поліцейський, який перебував за кермом Tesla, госпіталізований. Результати освідування показали, що він тверезий.
Керівництвом поліції Закарпатської області ініційовано службове розслідування. Досудове розслідування за фактом ДТП проводить ДБР. Встановлюються всі деталі та механізм автопригоди.
Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну справу за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. Санкція статті передбачає від трьох до восьми років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Закарпатські пабліки оприлюднили відео з місця сьогоднішньої аварії в Мукачівському районі.
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра оприлюднила прізвище і посаду поліцейського, що став учасником “смертельної” ДТП. “За моєю інформацією, начальник відділення поліції N2 Мукачівського районного управління ГУ НП Закарпаття Михайло Меренич – один із учасників смертельної ДТП у районі селі Ганьковиця Мукачівського району, де сьогодні зранку зіштовхнулися Tesla та Nissan. Водій Nissan загинув.
Tesla не вказана у декларації Меренича.
У 2020 році правоохоронець балотувався до Ужгородської міської ради від політичної партії колишнього міського голови Чернігова Владислава Атрошенка «Рідний дім».
Раніше Михайло Меренич працював старшим слідчим ГУ НП Закарпаття. Пізно ввечері 16 грудня 2020 року він разом з іншим слідчим Мирославом Гарапком виїхали на смертельне ДТП поблизу Іршави, в якому загинув закарпатський футболіст Мирослав Мудра.
У підсумку Меренич з Гарапком зшили усе досудове розслідування «білими нитками» так, що за більш-менш справедливий вирок для одного із учасників того ДТП (іншого правоохоронці вивели з-під кримінальної відповідальності) потерпілий стороні довелось битись понад три роки.
Інститут репутації повинен працювати. Це потрібно громадянському суспільству. Навіть у темні часи тотальних рішалова та поруки у правоохоронному секторі”, – написала О.Мудра.