Захоплюєтесь рукоділлям? Зізнавайтесь, що хоча б один раз думали над тим, аби на цьому заробляти гроші. А чому б, власне, і ні! Та якщо ви вже зараз маєте серйозні наміри запустити власну справу, але не знаєте, з чого почати, кілька порад вам точно не завадять.
Для початку зверніть увагу на український стартап CleverCart – це ваша унікальна можливість створити функціональний сайт вашої крамниці, щоб через популярні соцмережі активніше продавати ваші товари.
Сервіс згодиться вам для того, щоб:
- Безкоштовно створити сайт магазину за лічені хвилини;
- Додати всі ваші товари зі світлинами, описами та цінами;
- Підключити платіжні системи, щоб клієнти мали змогу швидко оплачувати покупки.
Запускаємо свій бізнес – ключові етапи
З онлайн-платформою вашого майбутнього магазину ми визначились, тепер варто звернути увагу й на інші не менш важливі моменти.
Все це можна розділити на умовні етапи, пройшовши які ви матимете на фініші готовий бізнес, який зостанеться тільки вести і, ясна річ, активно розвивати, щоб не топтатися на місці. Отже:
- Етап перший. Створюємо товарну пропозицію.
Якщо мова йде про хендмейд-вироби, вам потрібно попередньо підготувати достатню кількість товарних позицій, щоб можна було додати на ваш сайт широкий асортимент, а не два-три товари.
Коли з цим питанням ви справились на всі сто, переходимо до створення контенту. Йдеться про світлини товарів, відеоогляди, а також детальні описи. Все це згодом потрібно буде додати на сайт, адже клієнти мають бачити і знати, що купують.
- Етап другий. Заводимо сторінки крамниці в соціальних мережах.
Просування свого бізнесу через соцмережі – більш ніж класна мережа, якою не нехтує майже ніхто. Ви не повинні бути винятком. Тому сміливо створюйте бізнес-сторінки вашого магазину в Facebook, Instagram, можна також використати месенджери Telegram чи Viber.
Обов’язково просимо друзів та знайомих підписатися на ваші сторінки, не забуваємо про регулярні публікації, які б зацікавили ваших підписників та цільову аудиторію загалом. І поміж цим можна постити товари, придумавши до них креативні постити та описи.
- Етап третій. Аналізуємо продажі.
Коли ваш сайт запрацював, соцмережі – в нормі, продажі хендмейд-товарів стартували, дуже важливо аналізувати свій бізнес, відслідковувати прогрес і можливий регрес, щоб мати перед собою чітку картину, знати, де, що і як потрібно підтягнути.
Це дуже важливий етап, на який не варто дивитися крізь пальці. Не соромтеся користуватися досвідом інших: переглядайте відеоролики в Інтернеті, читайте профільні блоги, за потреби – проходьте тренінги та курси. Повірте, все це дуже стане вам у нагоді.
Висновок
Якщо хендмейд – ваше хобі, то чому б хобі не могло приносити стабільний дохід… Головне, підійти до запуску власної справи відповідально, ретельно та уважно – і ви побачите, що у вас все вийде!