Навіщо встановлювати телевізор на кухні? Під час тривалого процесу готування можна подивитися улюблений серіал або фільм. Також цей час можна використати з користю, слухаючи урок з іноземної мови, кулінарії чи подкаст. Таким чином можна оптимізувати час і зусилля, виконуючи кілька завдань одночасно.
Кухня — специфічне приміщення. Якщо ви часто готуєте, то в кімнаті буде підвищена вологість та постійно перегріте повітря. Олія зі сковорідок розбризкується доволі далеко, як і вода з-під крана. Тому на телевізор на кухні чекає багато «пригод». Варто уважно вибирати відповідну за характеристиками модель, яка буде довго та ефективно використовуватися.
1. Вибір правильної діагоналі — важливий крок
Щоб вам було зручно дивитися на екран, потрібно розрахувати правильний розмір ТВ-панелі відносно площі приміщення. Коли кухня невелика (5–7 кв. м), краще звернути увагу на моделі на 20-24 дюйми. Якщо маєте простору кухню чи студію на 10–15 кв. м, то варто купити телевізор на 32 дюйми.
2. Зверніть увагу на кути огляду дисплея
Оскільки на кухні ви постійно рухаєтеся, стоїте, сидите, то бачити екран ви будете з різних кутів. Вибирайте модель із матрицею, яка має широкі кути огляду та не деформує картинку. Тоді ви будете бачити чітке, якісне, яскраве зображення з будь-якої точки приміщення.
3. Не женіться за високою роздільною здатністю
Для кухні здебільшого купують компактні ТВ-панелі. Тому для діагоналей 20–32 дюйми достатньо Full HD. Зображення буде чітким, деталізованим і комфортним для візуального сприйняття.
4. Не забувайте про інтерфейси
Здавалося б, навіщо кухонному телевізору якісь додаткові порти? Не варто обмежувати себе стандартними телеканалами від місцевого провайдера. Використовуйте можливості сучасної ТВ-панелі з максимальною користю:
- через USB-порт можна підключити майже будь-який девайс для обміну даними чи трансляції відео з флеш-накопичувача;
- якщо під’єднати інтернет-кабель або ввімкнути Wi-Fi-модуль, користувач отримає доступ до величезної кількості контенту на онлайн-стрімінгах і сайтах.
5. Додаткові можливості не будуть зайвими
Деякі виробники створюють телевізори з корпусами з міцного пластику. Він добре витримує теплове навантаження. Додатковий захист від вологи у вигляді спеціальних заглушок на отворах та відповідної конструкції корпусу дає можливість без наслідків використовувати пристрій на кухні, де часто буває підвищена вологість.
Наявність екорежиму допоможе заощадити на електроенергії. Якщо його активувати, то під час очікування телевізор споживатиме мінімальну кількість енергії.
Вибирайте ТВ-пристрій, який доповнюватиме інтер’єр кухні. Сучасні виробники створюють корпуси різних відтінків і форм, які можуть стати яскравим акцентом або бути зовсім непомітними в приміщенні.