Із першого червня відновили туристичний сезон у Туреччині. Зокрема турки відновили вже навіть авіасполучення з Україною. Наразі Туреччина вважатиметься найпростішою державою стосовно відпочинку. адже там не буде карантинних обмежень із 14-денною самоізоляцією.

А от у Греції розглянули можливість приймати туристів з 15 червня. Щоправда офіційно українці не потрапили до тих країн. які можуть вільно приїхати до країни на відпочинок. От тут потрібно буде пересидіти 14-днів на карантині у готелі, або апартаментах, а вже потім для вас може початися відпустка.

У Кіпрі готові приймати гостей із 16 червня. Карантину тут не буде, але перед поїздкою кожен турист повинен пройти тест на коронавірус за три дні перед вильотом до країни. У минулому році саме ця країна стала найпопулярнішою серед українських відпочиваючих.

У Грузії планують відкрити туристичний сезон із 1 липня. Коли відновлять авіасполучення з Україною поки не відомо, але у грузинському МЗС повідомили, що українські туристи будуть у числі перших, які зможуть відвідати країну.

А от хорвати поки відкриті для декількох країн ЄС. Обіцяють кордон відкрити і для українців, але поки не можуть проанонсувати, коли це станеться. Наразі до Хорватії потрапляють туристи лише із прикордонних країн.

Що ж стосується Італії та Іспанії, то тут поки існує проблема із авіаперельотами, але автомобілем вже можна поїхати до цих країн з України, а із сусідньої Угорщини вже і полетіти. Незважаючи на велику кількість людей, які постраждали від коронавірусу уряди країн готові до прийому туристів. Джерело

Залишити відповідь