Нагадаємо, що ще 9 грудня з‘явилась публікація Елени Дорогович у ФБ:

 «НОРМА ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ З ДІТЬМИ в Ужгородському дитячому САДКУ»

     Цей пост про вибір: бути зрілим дорослим або вибирати тиху згоду на право насильства над нашими дітьми. Що виберете Ви для своїх дітей ?!

   У нашому місті є дитячий сад “Ластовічка” № 21. В ньому багато років працює “вихователем” Сокирко Анжеліка Йосипівна. На неї з 2017 року у директора садка Віра ЖменякЖменяк Віри Семенівни лежить папка з заявами скаргами про те, що цей “вихователь” вдається до форм насильницького виховання ( копії заяв скарг маємо ) : діти страждали від психологічного тиску; вихователь, яка не має підходу до дітей; яка не звертає увагу на дітей, що плачуть; яка ділила дітей на хороших і поганих, роблячи з поганих ізгоїв, наприклад, малюючи на обличчі точки …; яка закривала всі вхідні двері групи ключами з внутрішньої сторони, для того, щоб ніхто не міг проконтролювати її поведінку і бездушне звернення до своїх обов’язків; яка виганяла і погрожувала батькам, завдаючи навіть одній мамі тілесні ушкодження при дитині і завідувачки садка; про яку діти говорили: “тьотя била, тьотя кричить! .. А нам не дозволяють говорити про те, що було в садку ..” За словами завідуючої, цей “вихователь» не виконує належним чином внутрішній трудовий розпорядок, вона дуже строга з дітьми , до того ж, ніхто не хоче з Сокирко працювати із-за її низьких моральних принципів  (мається аудіо запис)

   Хтось перводив дітей в інші групи та садки. Ми ж, з батьками, після чергової скарги на Сокирко А. Й., 24 вересня зібрали вдруге вже батьківські збори з приводу неприпустимої поведінки цього “вихователя ” (в минулому році було таке зібрання з начальником управління освіти, і чомусь, навіть не винесено ні одної  догани вихователю ,хоча б за грубе порушення педагогічного етикету). Ми написали колективну скаргу з вимогою негайного відсторонення від педагогічної роботи Сокирко А.Й. Зауважу, що на всі трагічні події з вини Сокирко, вона незворушно проголошує: “Це – накліп! Заберайтеся  Із моєї групи! Я – Закон!”   Не оминуло і нас:

   1-го вересня цього року ми з донькою радісно пішли в садок. Але .., нашу радість вмить розвіяв грубий агресивний вихователь. Моя донечка, побачивши її в страху заплакала.  “Вихователь” схопила мою заплакану доньку за руку, прошипіла мені, що телефон вона не дає нікому, і зачинила переді мною двері! З подивом я пішла до директора у якого почула, що це дууже строгий вихователь! Але ж я не уявляла на скільки?! Через декілька днів, прийшовши в садочок, сталося наступне:  дочка плакала і просила, щоб не залишала її .. Цей “вихователь” в черговий раз викрикнула мені: “Плаче! До побачення!” і пішла з дітьми в групу .. Ми залишилися біля хвіртки .. Деякий час я заспокоювала дочку, потім ми почали заходити на територію садочка. Раптом, з нашої групи вилетіла Сокирко, за чим – то забутим на майданчику. Побачивши нас, вона грубо схопила мою заплакану доньку за руку, потягла її до групи, жбурнула в передню роздягальню, (до класу ведуть ще троє дверей) грюкнула з гуркотом за донькою двері, закрила ключем, а сама пішла далі на майданчик, вигукуючи мені: “Нич їй НЕ хибить!” …

   Я відразу написала скаргу на ім’я начальника Ужгородського управління освіти Мухомедьяновій Н.Б.

  Після службового розслідування, Сокирко отримала догану і була переведена в іншу групу. Але це її не зупинило накричати на маму, яка переїхала із зони АТО:  “Забирайте свого переселенця і виховуйте  самі!” …

  13 листопада ми з батьками повторно написали колективне звернення до Ужгородського управління освіти. Батьки давали свідчення в поліцію. Поліція склала протокол  і відправила справу в суд. Завідуюча садочка всіляко намагається зам’яти ситуацію, що склалася і спускає справу, за звичаєм …

  Сокирко, поки що, продовжує працювати в іншій групі , імітуючи якісного вихователя. Але незважаючи на свої зусилля, на неї вже надходять скарги нових батьків … яких знову шантажують, що нібито у них немає доказів … Коридорами садка витає дух рабського менталітету і пережитих забобонів. Знаєте, коли скаржиться один батько вперше, – звичайно, можна списати це на суб’єктивну інформацію. Але невже мало сигналів в даному випадку? І які повинні бути докази фактів насильства в садочку, в якому немає відео камер, як не скарги дітей та їхніх батьків?

      Це що ж виходить: “вихователь” з моральної бідністю продовжує формувати у дітей деструктивне виховання, А ВИ З ЦИМ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, тим самим проголошуючи це нормою в суспільстві ?!». 

Вже сьогодні повідомила Елена Дорогович, що скандального вихователя все ж таки звільнили.

Залишити відповідь